Ömer Bilge Ersoy, Founder and CEO

Ömer Bilge Ersoy, Boğazici Üniversitesi'nde Bilgisayar Yüksek Mühendisliği derecesini yüksek onur statüsü ile tamamladı. E-ticaretten, mobil saha satış otomasyonuna, geniş çapta web projelerinden, web ve mobil tabanlı çok oyunculu oyunlara kadar bir çok startup içinde girişimci ve ortak olarak yer aldı. Ortağı Alemşah Öztürk ile 2007'de 41? 29! Dijital Pazarlama Ajansını kurduktan üç sene sonra, en büyük tutkusu olan oyunları üretmek ve pazarlamak üzere, 2010 yılında 41? 29!'daki aktif görevinden ayrılarak, ArcadeMonk'u kurdu. Şu anda vaktinin ve enerjisinin tamamını bu genç oyun stüdyosunu, öncelikle Türkiye'de sonra Dünya'da, yenilikçi ve inovatif projeleri ile takip edilen ve örnek alınan bir organizasyon haline getirmek için harcıyor.
separator

Alemsah Özturk, Co-Founder and CMO

Alemşah Öztürk, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim aldı. Sektördeki birçok ajansta Kreatif Direktörlük yaptıktan sonra, dijital dünyadaki yoğun ihtiyacın farkına varan Alemşah Öztürk, 2007 yılında 41? 29! Dijital Pazarlama Ajansı'nı kurmak üzere Manajans'tan ayrıldı. 41? 29! ile beraber sektöre taze bir kan katan, 150'den fazla ödüllü projeye imza atan Öztürk, aynı zamanda başarılı bir konuşmacı ve Türkiye'nin marketing alanındaki sözcülerden birisi olarak kabul edilmiştir. 2010 yılıyla beraber Grupanya ve Dijital Büro Istanbul adlı yeni girişimler de kuran Öztürk, Türkiye'nin Endeavor girişimcilerinden ve Galata İş Melekleri’nden birisidir.
separator

Cumhur Onat, CTO

Cumhur Onat, ODTÜ İnşaat Mühendisliği ve İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde eğitim görmüş, genç bir seri internet girişimcisidir. Kurucu ortağı olduğu Hocam A.Ş. ve Mobil İnteraktif A.Ş. şirketlerinde CEO ve ArcadeMonk'da hissedar olarak yer alıyor. Bugüne kadar Hocam.com ve Siz.net dahil pek çok sosyal network projesini ve sayısız internet girişimini hayata geçirdi.
separator

Veyis Dincer, CFO

Veyis Dinçer, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu. Şu an Hocam A.Ş. ve Mobil İnteraktif A.Ş'de yönetici ortak ve ArcadeMonk'da hissedar olarak yer alıyor. Bu şirketlerde hayata geçirmiş olduğu başlıca projeler Hocam.com ve Siz.net. 2000 yılında başladığı iş hayatında 2006 yılına kadar pek çok lider internet şirketine finans danışmanlığı yaptıktan sonra, 2006 yılında ilk internet girişimi olan izlesene.com'da kurucu ortak olarak görev aldı. Kısa bir süre içerisinde Türkiye'nin en büyük video networkü haline gelen İzlesene'nin aynı yılın sonunda satışı gerçekleşti.